Porta 2017

 

Dobré ráno s ČT 2014

Vánoční Dobré ráno z hradu Buchlov. Klikněte na obrázek.

 

TV NOE – Cvrlikání 2014

 

TV NOE – Mezi pražci 2013

Přidáváme odkaz na kompletní pořad Mezi pražci. Náš vstup najdete od času 3:45. Klikněte na obrázek.

Mohelnický dostavník 2012 – celý koncert

Et tu puer

Užijte si s námi náš první počin v televizi. Natočeno live v brněnském studiu České televize 27. 3. 2011.
Moc díky taky holkám Plívovým, které se nebály ničeho a šly do toho s námi.

Pijácké mravy

Klip „Pijácké mravy“ jsme točili sobotní ráno, po náročném a velmi příjemném večírku. Místo činu bylo totožné. Jednalo se o naši nejoblíbenější krčmu v Českém Krumlově. Krčma se jmenuje „Barbakán“ a patří k těm mnoha pozitivům, které na každé návštěvě Českého Krumlova spatřujeme. Ostatně fragmenty z onoho pátečního večera, kterým jsme zahájili dosti náročné „Slavnosti pětilisté růže 2009“, jsou v tomto klipu zachyceny. Letos se tam asi zase opijeme 🙂 Všechny z Barbakánu pozdravujeme a s odstupem času opět děkujeme za poskytnutý azyl a vstřícnost.

Fanfára – live

Náš další krumlovský klip se bez děkovaček neobejde. Tentokrát budou patřit blízkým spolukrumlovákům z Brna. skupině fakírské a ohňové show „IN FLAMENUS“. Nad ničím moc nepřemýšleli a na náš dotaz, jestli vyčarují nějaké ty ohníčky pro klip k Fanfáře prostě řekli ano. Jim patří rovněž velký dík. Výsledek posuďte sami.

V klipu jsou zachyceni i další ohnivci, kejklíří a skupiny historického kumštu. I když je tady nejmenujeme, všem zpětně děkujeme za super zážitky. Věřím, že nám odpustí, že hrají menší či větší roli v tomto klipu.

Nevěstka

V klipu „Nevěstka“ se opět vracíme do „Barbakánu“. Těm, kteří tam ještě nebyli, doporučejeme nic neřešit a zajet tam. Ostatním nic vysvětlovat nemusíme. Prostě kdyby to šlo, tak tam natočíme klipů třeba deset. Znovu všem díky a v červnu na viděnou 🙂 !!!

Naše videa najdete také přehledně na našem youtube kanálu.